$type=grid$meta=0$readmore=0$snippet=0$count=4$show=home

Ons BBTK-team

 
 

Carine Meuwis - Voorzitter
 

Gsm: 0473/74 60 98
Tel: 011/26 09 04

E-mail: cmeuwis@bbtk-abvv.be

Sectoren: Handelssectoren, Warenhuizen, Levensmiddelenbedrijven en Niet-actieven

Appie Mansouri – Syndicale Medewerker

 

Gsm: 0478/20 95 00
Tel: 011/26 09 07
E-mail: amansouri@bbtk-abvv.be

Sectoren: Industrie, Voedingsnijverheid, Metaal – Staal, Scheikunde, Textiel & Kleding, Papiernijverheid, Karton- en papierindustrie, Logistiek & Vervoer, Media & Boek, Eigen organisaties, Diversen, Groothandelaars en Verdelers van Geneesmiddelen, Apotheken en Tarificatiediensten, Financiële sectoren, Banken en Verzekeringen


Alex Nijs – Syndicale Medewerker


Gsm: 0476/95 35 72

Tel: 011/26.09.05
E-mail: anijs@bbtk-abvv.be


Sectoren: Social Profit, Ziekenhuizen, Rusthuizen, Socio-cultureel, Opvoeders, Gezins- en bejaardenhulp Beschermde werkplaatsen, Diverse sectoren, Hotel & Horeca, Film, Spektakel, Bewaking, Toeristische attracties, Kappers, ANPKB (PC 200), Jongeren en Mutualiteiten

Mary-Anne Smeets - Syndicale medewerker

Gsm: 0473/97 12 70
Tel: 011/26.09.06
E-mail: masmeets@bbtk-abvv.be

Sectoren: Handelssectoren, Zelfstandige kleinhandel, Grote kleinhandelszaken en Vrouwen

Juridische dienst

Anne-Marie Zizzari
Tel: 011/26 09 02
E-mail: amzizzari@bbtk-abvv.be

Ann Missiaen
Tel: 011/26 09 03
E-mail: amissiaen@bbtk-abvv.be


Sandro Gagliardi
Tel: 011/26 09 08
E-mail: sgagliardi@bbtk-abvv.be
 

Kelly Tinel
Tel: 011/26 09 03
E-mail: ktinel@bbtk-abvv.be

Hanne Deglein

Tel: 011/24 70 71
E-mail: hdeglein@bbtk-abvv.be

Informatieverstrekker

Emilie Zine
Tel: 011/26 09 00

E-mail: ezine@bbtk-abvv.be


Ledenbeheer – administratie


Sofie Petry
 
Tel: 011/26 09 00
E-mail: spetry@bbtk-abvv.be

Falke Jolling

Tel: 011/26 09 00
E-mail: fjolling@bbtk-abvv.be

Syndicale Premie - Fiscaal dienstbetoon


Gloria Pavia
 
Tel: 011/26 09 09
E-mail: gpavia@bbtk-abvv.be

Edith Houbrechts

Tel: 011/24 70 73
E-mail: ehoubrechts@bbtk-abvv.be

$type=sticky$count=4$meta=0$cate=1$show=post

Naam

home,170,nieuws,178,
ltr
static_page
BBTK Limburg: Ons BBTK-team
Ons BBTK-team
BBTK Limburg
https://www.bbtklimburg.be/p/ons-team.html
https://www.bbtklimburg.be/
https://www.bbtklimburg.be/
https://www.bbtklimburg.be/p/ons-team.html
true
560247824433726311
UTF-8
Alles geladen Geen zoekresultaten ONTDEK ALLES Lees meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA's BERICHTEN Ontdek Alles VOOR U AANGERADEN LABEL ARCHIVE ZOEKEN ALLE BERICHTEN Geen zoekresultaten gevonden Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Volgers Volg THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy