Ons BBTK-Team

 
 

Carine Meuwis - Voorzitter
 

Gsm: 0473/74 60 98
Tel: 011/26 09 04

E-mail: cmeuwis@bbtk-abvv.be

Sectoren: Handelssectoren, Warenhuizen, Levensmiddelenbedrijven en Niet-actieven

Appie Mansouri – Secretaris

 

Gsm: 0478/20 95 00
Tel: 011/26 09 07
E-mail: amansouri@bbtk-abvv.be

Sectoren: Industrie: Media & Boek, Metaal – Staal, Voedingsnijverheid. Diverse sectoren: Apotheken en Tarificatiediensten, Groothandelaars en Verdelers van Geneesmiddelen, Diensten: APCB (PC 200), Logistiek & Vervoer.


Mary-Anne Smeets - Secretaris

Gsm: 0473/97 12 70
Tel: 011/26.09.06
E-mail: masmeets@bbtk-abvv.be


Sectoren: 
Handelssectoren, Zelfstandige kleinhandel, Kleinhandel in
voedingswaren, Grote kleinhandelszaken, Hotel & Horeca

 

Desirée Minten - Propagandist

Gsm: 0475/80 34 69
Tel: 011/24.70.71
E-mail: deminten@bbtk-abvv.be


Sectoren: Handelssectoren, 
Kleinhandel in voedingswaren, Grote kleinhandelszaken, Vrouwen,  Jongeren en Mutualiteiten

 
Alex Nijs – Propagandist

Gsm: 0476/95 35 72

Tel: 011/26.09.05
E-mail: anijs@bbtk-abvv.be


Sectoren: Social Profit, Ziekenhuizen, Rusthuizen, Socio-cultureel, Opvoeders,
Gezins- en bejaardenhulp, Financiële sectoren, Banken
en Verzekeringen, 
Eigen OrganisatiesGesubsidieerd vrij onderwijs


Juridische dienst

Anne-Marie Zizzari
Tel: 011/26 09 02
E-mail: amzizzari@bbtk-abvv.be

Ann Missiaen
Tel: 011/26 09 03
E-mail: amissiaen@bbtk-abvv.be


Sandro Gagliardi
Tel: 011/26 09 08
E-mail: sgagliardi@bbtk-abvv.be
 

Kelly Tinel
Tel: 011/26 09 03
E-mail: ktinel@bbtk-abvv.be

Hanne Deglein

Tel: 011/26 09 08
E-mail: hdeglein@bbtk-abvv.be

Informatieverstrekking 

Annick Vanwezemael
Tel: 011/26 09 00
E-mail: avanwezemael@bbtk-abvv.be

Ledenbeheer – administratie 
 
Sofie Petry 
Tel: 011/26 09 00
E-mail: spetry@bbtk-abvv.be

Tiffany Krijnen

Tel: 011/26 09 00
E-mail: tkrijnen@bbtk-abvv.be

Seyda Dönmez
Tel: 011/26 09 00

E-mail: sdonmez@bbtk-abvv.be
 
Syndicale Premie - Fiscaal dienstbetoon


Edith Houbrechts
Tel: 011/24 70 73
E-mail: ehoubrechts@bbtk-abvv.be

Ontdek onze andere podcasts

Meest Recente Posts

Schrijf u hier in en ontvang steeds als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Wordt ook lid van het BBTK

Werk vormt een belangrijk onderdeel van je leven. Een goede bescherming is dan niet overbodig. En dat is precies wat de BBTK doet: We helpen en verdedigen al onze leden. Vul in en sluit je aan!