$type=grid$meta=0$readmore=0$snippet=0$count=4$show=home

Ons team




Carine Meuwis - Voorzitter
gsm: 0473/74 60 98
Tel: 011/26 09 04
e-mail: cmeuwis@bbtk-abvv.be

Sectoren:

Handelssectoren, Warenhuizen,
Levensmiddelenbedrijven en Niet-actieven

Appie Mansouri – Syndicale Medewerker
gsm: 0478/20 95 00
tel: 011/26 09 07
e-mail: amansouri@bbtk-abvv.be

Sectoren:

Industrie, Voedingsnijverheid, Metaal – Staal,
Scheikunde, Textiel & Kleding, Papiernijverheid,
Karton- en papierindustrie, Logistiek & Vervoer,
Media & Boek, Eigen organisaties, Diversen,
Groothandelaars en Verdelers van Geneesmiddelen,
Apotheken en Tarificatiediensten, Financiële sectoren, Banken en Verzekeringen

Joris Godderie – Syndicale medewerker
gsm: 0476/95 35 72
tel: 011/24 70 71
e-mail: jgodderie@bbtk-abvv.be

Sectoren:

Social Profit, Ziekenhuizen, Rusthuizen, Socio-cultureel,
Opvoeders, Gezins- en bejaardenhulp
Beschermde werkplaatsen, Diverse sectoren,
Hotel & Horeca, Film, Spektakel, Bewaking,
Toeristische attracties, Kappers, ANPKB (PC 200),
Jongeren en Mutualiteiten

Mary-Anne Smeets - Syndicale medewerker
gsm: 0473/97 12 70
tel: 011/26.09.06
e-mail: masmeets@bbtk-abvv.be

Sectoren:

Handelssectoren, Zelfstandige kleinhandel,
Grote kleinhandelszaken en Vrouwen

Juridische dienst


Anne-Marie Zizzari
tel: 011/26 09 02
e-mail: amzizzari@bbtk-abvv.be

Ann Missiaen
tel: 011/26 09 03
e-mail: amissiaen@bbtk-abvv.be

Sandro Gagliardi
tel: 011/26 09 08
e-mail: sgagliardi@bbtk-abvv.be

Informatieverstrekker


Emilie Zine
tel: 011/26 09 00
e-mail: ezine@bbtk-abvv.be

Ledenbeheer – administratie


Sofie Petry
e-mail: spetry@bbtk-abvv.be

Falke Jolling
e-mail: fjolling@bbtk-abvv.be

Syndicale Premie

Gloria Pavia
e-mail: gpavia@bbtk-abvv.be

Edith Houbrechts
e-mail: ehoubrechts@bbtk-abvv.be

Fiscaal dienstbetoon


Edith Houbrechts
e-mail: ehoubrechts@bbtk-abvv.be

Gloria Pavia
e-mail: gpavia@bbtk-abvv.be

Ludo Kriekels
e-mail: lkriekels@bbtk-abvv.be
 

$type=sticky$count=4$meta=0$cate=1$show=post

Naam

home,52,nieuws,60,
ltr
static_page
BBTK Limburg: Ons team
Ons team
BBTK Limburg
http://www.bbtklimburg.be/p/ons-team.html
http://www.bbtklimburg.be/
http://www.bbtklimburg.be/
http://www.bbtklimburg.be/p/ons-team.html
true
560247824433726311
UTF-8
Alles geladen Geen zoekresultaten ONTDEK ALLES Lees meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA's BERICHTEN Ontdek Alles VOOR U AANGERADEN LABEL ARCHIVE ZOEKEN ALLE BERICHTEN Geen zoekresultaten gevonden Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Volgers Volg THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy